Bağlama Büyüsü

tarafından
70
Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü aşk büyüsü türlerinden biridir.Aşk Büyüsüne göre farklılık göstermektedir.Büyünün uygulama şekilleri farklılık göstermektedir.
Çeşitli amaçlar için yapılabilmekle beraber büyünün asıl amacı, kişinin sevdiği kişiye kendisine bağlamak istemesidir. Büyü yapılan kişi, büyüyü yaptıran kişiden başka kimseye ilgi duymaz.

Peki Bağlama Büyüsü Kimlere Yapılır?

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü, seven insanları ve eşleri birbirlerine bağlamak, evine barkına bağlı olmayan, eşlerine karşı soğuk ve ilgisiz olan erkekleri evlerine, ailelerine ve eşlerine bağlamak, gözü sürekli dışarıda olan eşleri ev, aile ve eşlerine bağlamak, başka bir kadına ilgi duyan ya da ilişki yaşayan eşleri ya da sevgilileri geri döndürüp bağlamak, birbirini seven iki insanı ayırmaya ya da rahatsız etmeye çalışan kişileri bağlamak ve art niyetli kişileri susturmak için yaptırılır.

Son yıllarda evliliklerin yıkılma olayları artmıştır.Bağlama büyüsü ile eşiniz ya da sevgiliniz tarafından aldatılma, terk edilme, muhabbetinizin bitmesi ya da azalması, evliliğinizin mutsuz şekilde sonlanması gibi riskler, hayatları zindan etmektedir.

Büyünün her türlüsü günahtır.Yapılan büyü ne amaçla olursa olsun yaptırılan kişiye büyük zararlar verebilmektedir.

Asaf Hakkı Hoca büyü bozma konusunda yıllardır çalışmaktadır.Bağlama Büyüsü Bozma konusunda da bir çok çalışma yapmıştır.